Регионална библиотека „Емануил Попдимитров” Кюстендил
Търсене
За библиотеката
 История
 Автоматизация
 
Устройствен правилник
 Правила за обслужване
 Услуги. Ценоразпис
 Годишни отчети
Структура
 Директор
 Отдели
    Препоръчителни списъци
    Да опознаем обединена
    Европа




Проекти
 Глобални библиотеки
 Интеграция чрез ИТК



Читалищни библиотеки

ОБЩИНА КЮСТЕНДИЛ
Пощ. код Населено място/Читалище
1. 2530 Багренци - "Отец Паисий"
2. 2587 Берсин - "В. Левски"
3. 2509 Богослов - "Възраждане"
4. 2535 Г. Гращица - "Светило"
5. 2565 Горановци - "Хр. Ботев"
6. 2574 Грамаждано - "Просвета"
7. 2589 Граница - "Просвета"
8. 2568 Гърляно - "Отец Паисий"
9. 2570 Гюешево "Просвета"
10. 2567 Долно село - "Кирил и Методий"
11. 2564 Драговищица – „Славчо Темкин”
12. 2545 Жабокрът - "Пробуда"
13. 2573 Жиленци - "Д. Каляшки"
14. 2537 Катрище - "Светлина"
15. 2540 Коняво - "Светлина"
16. 2543 Копиловци - "Пробуда"
17. 2500 Кюстендил - "Асклепион"
18. 2500 Кюстендил - "Братство"
19. 2500 Кюстендил - "В. Левски" кв. Изток
20. 2500 Кюстендил - "Зора"
21. 2500 Кюстендил - "Ильо войвода"
22. 2500 Кюстендил - "Искра"
23. 2500 Кюстендил - "Пробуда"
24. 2507 Лозно - "П. Р. Славейков"
25. 2531 Нов чифлик - "Искра"
26. 2550 Раждавица - "Светлина"
27. 2547 Соволяно - "Светлина"
28. 2538 Таваличево - "Хр. Ботев"
29. 2553 Шишковци-"Вл.Д. - Майстора"
30. 2544 Ябълково – „Зора”
 
ОБЩИНА ДУПНИЦА
1. 2680 Баланово - "Пробуда"
2. 2644 Бистрица - "Светлина"
3. 2648 Джерман - "Пробуда"
4. 2600 Дупница - "Зора"
5. 2600 Дупница, кв. "Бистрица" - "П. К. Яворов"
6. 2600 Дупница, кв."Спартак" - "Пенчо Славейков"
7. 2600 Дупница,кв. "Хр. Ботев" - "Хр. Ботев"
8. 2633 Крайници - "Развитие"
9. 2620 Самораново - "Пробуда"
10. 2629 Червен брег - "Хр. Ботев"
11. 2622 Яхиново - "Пробуда"
 
ОБЩИНА БОБОВ ДОЛ
1. 2683 Бабино – „Пробуда”
2. 2671 Бобов дол читалище - "Миньор"
3. 2671 Бобов дол Читалище - „Просвета”
4. 2684 Шатрово - „Просвета”
5. 2687 Горна Козница - „Ал. Димитров”
6. 2654 Мламолово - „Напредък”
7. 2636 Мало село - „Пробуда”
8. 2688 Коркина - ”Хр. Ботев”
 
ОБЩИНА НЕВЕСТИНО
1. 2590 Ваксево - „Просвета”
2. 2585 Еремия - „М. Горки”
3. 2593 Кадровица - „Просвета”
4. 2595 Невестино - "Просвета"
5. 2594 Неделкова Гращица -„Наука”
6. 2582 Пелатиково - „Н. Й. Вапцаров”
7. 2578 Рашка Гращица - „Пробуда”
8. 2580 Църварица - „Черната скала”
 
ОБЩИНА РИЛА
1. 2631 Пастра – „Гео Милев”
2. 2630 Рила - "Хр. Ботев"
3. 2641 Смочево – „Хр. Ботев”
 
ОБЩИНА КОЧЕРИНОВО
 1. 2640 Бараково - "Възраждане"
 2. 2640 Кочериново - "Пробуда"
 3. 2623 Мурсалево - "Просвета"
 4. 2639 Пороминово - "Просвета"
 5. 2638 Стоб - "Самообразование"
 
ОБЩИНА САПАРЕВА БАНЯ
1. 2647 Овчарци - "Пробуда"
2. 2621 Ресилово - "Нов живот"
3. 2650 Сапарева баня - "Просветен лъч"
4. 2650 Сапарево - "Народни будители"
 
ОБЩИНА БОБОШЕВО
1. 2678 Блажиево – „В. Левски”
2. 2660 Бобошево - "Лоза"
3. 2642 Слатино – „Просвета”
4. 2675 Усойка - "В. Левски"
 
ОБЩИНА ТРЕКЛЯНО
1. 2557 Трекляно - „Зинови Дойчинов”
2. 2555 Средорек - „Наука”


Назад Горе  
 



  Created by Prima-Soft Ltd.© Copyright РБ „Емануил Попдимитров” Кюстендил